Solarium KiD Gdańsk trójmiasto strona główna

Skontaktuj się z nami

tel. 564 625 635 | e-mail: hazart@poczta.fm

Solarium Gdańsk Sopot trójmiasto kontakt

Solarium KiD "Subisława Gdańsk" | Trójmiasto | Sopot


Adres solarium:

Solarium KiD
ul. Subisława 29 (Żabianka)

80-354 Gdańsk

telefon: 513 209 200


Godziny otwarcia solarium:

od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 21:00

w soboty od 11:00 do 19:00

W celu uzyskania informacji czy nasze solarium w Gdańsku czynne jest w święta lub dni wolne od pracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub śledzenia naszego funpage na Facebooku.

Karnety i promocje na opalanie:

Duży karnet - 100 zł (do wydania 100 zł).


Cenniki:

Ceny za opalanie różnią się w zależności od jego czasu oraz łóżka solaryjnego, z którego się korzysta. Szczegółowy cennik znajduje się na zdjęciu poniżej.


Jak do nas trafić:

Po wyjściu z SKM Gdańsk Żabianka-AWFiS należy skierować się na deptak a solarium znajduje się na pierwszym piętrze w szarym budynku po prawej stronie. Nasze studio Graniczy z Sopotem, tóż obok Ergo Areny i jest w okolicy takich dzielnic jak: Oliwa, Jelitkowo, Karlikowo, Wejchera, Przymorze, Zaspa, Wrzeszcz, Brzeźno.


W Solarium KiD w Trójmieście posiadamy 6 zaawansowanych urządzeń opalających najlepszych marek takich jak: Ergoline, MegaSun czy UWE. Pięć z nich to łóżka leżące, które wyposażone są w klimatyzację, bryzę, aroma therapy oraz możliwość odtwarzania własnej muzyki w kabinie. Łóżko stojące posiada wibro-podłogę, która wspomaga zwalczanie celulitu i poprawia samopoczucie.

W ofercie mamy lampy brązujące oraz zupełną nowość lampy kolagenowe, których światło wspomaga odbudowę włókien kolagenowych w wyniku czego skóra staje się gładsza, jędrniejsza a przebarwienia na niej znikają.

Jesteśmy profesjonalistami w branży solaryjnej i mamy za sobą ponad 20 letnie doświadczenie. W naszych studiach kładziemy szczególny nacisk na czystość, bezpieczeństwo i fachowe doradztwo w zakresie bezpiecznego opalania. To jedyne takie miejsce w Gdańsku i całym Trójmieście!


 

Facebook Solarium KiD

Polub nas na

FACEBOOKU!

© 2015 SOLARIUM KID. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: POLBAR

Zdjęcie na zewnątrz solarium KiD Solarium Gdańsk wewnątrz Trójmiasto łóżka solaryjne Cennik solarium gdańsk ceny trójmiasto Karnety rabaty promocje na opalanie