Solarium KiD
5.0
Na podstawie 75 opinii
powered by Google
Aleksandra RurarzAleksandra Rurarz
18:15 12 Jan 22
Czysto, przyjemnie, ceny przystępne
Bartosz OBartosz O
08:47 05 Jan 22
Bardzo polecam solarium: czysto, schludnie, higienicznie, a obsługa jest pomocna i uczciwa.
Agnieszka GórskaAgnieszka Górska
20:37 24 Nov 21
Uwielbiam te solarium wcześniej chodziłam do Hawana ale KiD jest znacznie lepsze
Agnieszka MuszyńskaAgnieszka Muszyńska
20:01 20 Nov 21
Pani Wiktoria, sympatyczna uśmiechnięta dziewczyna, bardzo zaangażowana w rozmowie oraz z troską o klienta. To była udana wizyta w tym miejscu:)
anna wieckowskaanna wieckowska
14:27 06 Oct 21
Czyściutko ,milutko, miłe dziewczyny, lampy opalają 😊.Polecam
js_loader

Solarium KiD "Grunwaldzka 66 Gdańsk" | Trójmiasto | Sopot | Najlepsze solarium czynne również w niedzielę

Praca solarium w reżimie sanitarnym 

Solarium KiD Gdańsk

al. Grunwaldzka 66 (Wrzeszcz)
80-244 Gdańsk
telefon do solarium: 58 350 59 46

Godziny otwarcia solarium:

od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 22:00, w soboty od 10:00 do 20:00, w niedzielę od 12:00 do 20:00

W celu uzyskania informacji czy nasze solarium w Gdańsku czynne jest w święta lub dni wolne od pracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub śledzenia naszego funpage na Facebooku.

Karnety na opalanie na solarium w Gdańsku:

Pakiet minut – 85 zł.

Cennik solarium w Gdańsku:

Ceny za opalanie na solarium w Gdańsku różnią się w zależności od jego czasu oraz łóżka solarium, z którego się korzysta. Najlepiej skontaktować się telefonicznie pod numerem: 58 350 59 46.

Jak trafić do naszego solarium:

Nasze solarium w Gdańsku znajduje się na parterze przy głównej al. Grunwaldzkiej pod numerem 66, jest to tuż obok Galerii Manhattan na Górnym Wrzeszczu.  

Solarium KiD Gdańsk leży w dzielnicy Wrzeszcz i graniczy z takimi dzielnicami jak: Zaspa, Oliwa, Przymorze, Morena, Jelitkowo, Karlikowo, Wejchera, Brzeźno, Chełm, Śródmieście, Strzyża, Niedźwiednik, Aniołki, Garnizon. W niedalekiej okolicy znajduje się Galeria Bałtycka, Manhattan, Metropolia czy Politechnika Gdańska.

W Solarium KiD w Trójmieście posiadamy najnowsze zaawansowane urządzenia opalające najlepszych marek takich jak: Ergoline, MegaSun czy Soltron. Łóżka leżące są wyposażone są w klimatyzację, bryzę, aroma therapy oraz możliwość odtwarzania własnej muzyki w kabinie. Wysokie łóżko stojące dzięki czemu każdy może czuć się w nim swobodnie. 

W ofercie mamy lampy brązujące oraz zupełną nowość lampy kolagenowe, których światło wspomaga odbudowę włókien kolagenowych w wyniku czego skóra staje się gładsza, jędrniejsza a przebarwienia na niej znikają.

Jesteśmy profesjonalistami w branży solarium i mamy za sobą ponad 25 letnie doświadczenie. W naszych solariach kładziemy szczególny nacisk na czystość, bezpieczeństwo i fachowe doradztwo w zakresie bezpiecznego opalania. To jedyne takie miejsce w Gdańsku i całym Trójmieście!